Audi to samochody kojarzone przede wszystkim z segmentem premium. Marka została założona niedługo po rozpoczęciu XX wieku, do dnia dzisiejszego zdążyła zyskać ogromne rzesze pasjonatów w Europie, a także na całym świecie. Auta są wykonane z największą dbałością o szczegóły, posiadają też ogromne możliwości konfiguracyjne w zakresie podstawowego i dodatkowego wyposażenia. Dlatego też wybierając nowe Audi dla siebie warto odwiedzić warszawski salon oraz serwis producenta, który znajduje się w bezpośredniej bliskości centrum stolicy.

Salon samochodowy
Zdjęcie autorstwa senivpetro na Freepik

Centrum Audi Warszawa-Okęcie

Jednym z punktów dealerskich i serwisowych Audi w stolicy jest Centrum Warszawa-Okęcie. Na miejscu można zakupić nowe pojazdy, które są dostępne od ręki. Nie ma konieczności oczekiwania na otrzymanie kluczyków i możliwość wyjazdu na drogę. Po podpisaniu umowy kupna, leasingu bądź wynajmu długoterminowego od razu zasiądziesz za kierownicą. W centrum można również podpisać umowę o dostarczanie samochodów flotowych, z której to możliwości z pewnością skorzystają przedsiębiorcy. Niezależnie czy jest to mała, średnia czy duża firma – posiadanie floty aut premium podkreśli prestiż i powagę przedsiębiorstwa. Użytkowanie samochodu to jednak nie wszystko, ważne jest też jego utrzymanie w dobrej kondycji technicznej. W tym celu centrum prowadzi serwis Audi Warszawa, w którym można dokonywać napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, które zawsze przeprowadzane są z użyciem oryginalnych części zamiennych producenta. Autoryzowana stacja obsługi (ASO) dysponuje ponadto pełnymi dokumentacjami technicznymi, procedurami naprawczymi przewidzianymi przez Audi, posiada też specjalne narzędzia diagnostyczne i naprawcze, z których nie korzystają zwykłe warsztaty. Nawet posiadając pojazd, którego gwarancja już się zakończyła, zdecydowanie zaleca się serwisować go w ASO. Centrum Audi Warszawa-Okęcie przeprowadza też akcje techniczne, które polegają na usuwaniu wad fabrycznych, które zostały wykryte przez producenta już po rozpoczęciu sprzedaży danego egzemplarza. Nikt, nawet tak zaawansowana marka jak Audi, nie jest w stanie uniknąć w stu procentach takich sytuacji. Akcje serwisowe w przypadku aut gwarancyjnych przeprowadzane są bezpłatnie.

Salon Audi City Warszawa

Zakup nowego samochodu to zawsze bardzo duże wyzwanie. Niezależnie czy będziemy użytkować go po podpisaniu umowy kupna, leasingu czy wynajmu długoterminowego, najpierw musimy skonfigurować swoje wymarzone auto. Serwis Audi Warszawa to również sieć dealerska, w tym salon Audi City Warszawa, zlokalizowany w centrum stolicy na Placu Trzech Krzyży. Konfiguracja pojazdu oznacza wybranie jednej z podstawowych wersji wyposażenia, a następnie dodawanie do niej dodatkowych opcji i akcesoriów. By ułatwić ten proces oraz przenieść go w nowoczesny wymiar, salon udostępnia między innymi konfigurator wykonany w technologii VR. Wystarczy założyć specjalne okulary i wziąć w ręce kontrolery, by móc w mgnieniu oka dodawać i zmieniać poszczególne elementy auta, od razu widząc efekty swoich działań. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu doboru wyposażenia, koloru, wersji nadwozia i innych parametrów, od razu mając pełen podgląd tego jak auto finalnie będzie wyglądało. Inną opcją jest możliwość skorzystania z multimedialnego stołu Multi-Touch Table, który pozwala na błyskawiczne porównywanie ofert oraz zaprojektowanie swojego wymarzonego Audi. W ofercie salonu znajdują się zarówno tradycyjne modele jak również sportowa gama Audi R oraz Audi RS. Możesz także zdecydować się na jeden z modeli elektrycznych, wraz dofinansowaniem z programu “Mój elektryk”.

Salon i serwis Audi Warszawa to możliwość stworzenia pojazdu idealnie dopasowanego do swoich potrzeb, a także jego późniejszego utrzymania w doskonałej kondycji technicznej. Oferta jest szeroka i zawiera również pojazdy sportowe z serii R oraz RS, a także auta elektryczne. Dostępne są nowoczesne konfiguratory, które znacznie skracają czas potrzebny na dodawanie oraz porównywanie różnych opcji i akcesoriów. Autoryzowany serwis zatrudnia natomiast najlepszych mechaników, posiada dostęp do procedur i narzędzi producenta, a naprawy wykonuje wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych.

Czytaj: Oznaczenia opon: jak rozpoznać opony wielosezonowe?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *