Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko łączyło rozrywkę z nauką, podaruj mu któryś z wyjątkowych zestawów z serii LEGO® Friends. Pozwoli on pociesze poznać funkcjonowanie miasteczka oraz nauczyć się odgrywania wielu ról społecznych. Dobra zabawa gwarantowana, zarówno solo, jak i w towarzystwie!

Uniwersum Lego Friends

Uroczy Mobilny domek

Mobilny domek jest przepięknym zestawem z serii LEGO Friends składającym się z 785 elementów. Mogą bawić się nim dzieci od siódmego roku życia. Budowanie domku, krok po kroku, będzie przyjemną zabawą, ale jednocześnie sporym wyzwaniem. Dziecko będzie zatem miało wiele okazji do przetestowania swojej cierpliwości. Co ciekawe, model domku można otworzyć! Dzięki temu, pociecha ujrzy wnętrze łazienki, kuchni oraz sypialni. Do zestawu dołączono minifigurki przedstawiające bohaterki z serialu LEGO Friends. Są to Leo, Liann oraz Paisley. Nie zabrakło oczywiście ich uroczych zwierzaków. Jeżeli dziecko będzie chciało zabrać laleczki na wakacje, w holowaniu domku pomoże mu wyjątkowy samochód. Mobilny domek prezentuje się wyjątkowo realistycznie, dzięki licznym detalom. Dziecko może podczas zabawy korzystać z mnóstwa akcesoriów, takich jak liście, siano, lampa czy smakołyki przeznaczone dla zwierzaków. Model mobilnego domku posiada 13 centymetrów wysokości, 11 centymetrów głębokości oraz 18 centymetrów szerokości. 

Stok narciarski i kawiarnia dla fanów zimowych sportów

Kolejny wspaniały zestaw od LEGO Friends, który stanowi doskonałą propozycję prezentu dla dziecka to Stok narciarski i kawiarnia. Składa się on z 980 elementów, a ich dopasowaniem będą mogły zająć się dzieci od lat 9. Będzie to zadanie wymagające, ale w razie nieoczekiwanych trudności, pociecha może skorzystać z bezpłatnej aplikacji LEGO Builder. Pomoże ona nie tylko w złożeniu modelu, ale również w obejrzeniu go ze wszystkich stron w 3D. Do zestawu dołączone zostały trzy minifigurki, dzięki którym dziecko może stworzyć mnóstwo zimowych historii! Wśród nich znalazły się nie tylko postaci z serialu LEGO Friends, ale również majestatyczny śnieżny lis. Po złożeniu, model będzie miał 23 centymetry wysokości, 31 centymetrów szerokości oraz 16 centymetrów głębokości. 

Międzynarodowa szkoła w Heartlake

Dzieciom na pewno spodoba się również Międzynarodowa szkoła w Heartlake. To wyjątkowy budynek, bo to właśnie w szkole najmłodsi nawiązują pierwsze przyjaźnie oraz uczą się samodzielnie rozwiązywać problemy. Zestaw złożony jest z 985 elementów, a więc jego skonstruowanie będzie dość wymagające. Mogą korzystać z niego nawet ośmiolatki! W Międzynarodowej szkole w Heartlake czeka na Twoją pociechę mnóstwo wyzwań. Będzie ona mogła podjąć się opieki nad zwierzętami, jak również degustować przeróżne dania inspirowane kuchnią światową. Nie zabraknie także okazji do chemicznych eksperymentów, co umożliwi między innymi mikroskop. Jeśli chodzi o wymiary zestawu, po złożeniu jego wysokość wyniesie 21 centymetrów, szerokość 35 centymetrów, natomiast głębokość 25 centymetrów. 

Reporterska furgonetka zwęszy niejedną sensację!

Reporterska furgonetka to prawdziwa gratka dla dzieci zafascynowanych światem dziennikarstwa. Mogą korzystać z niego już dzieci w wieku 6 lat, a model składa się dokładnie z 446 elementów. W furgonetce nie zabrakło akcesoriów, bez których prawdziwy reporter nie może się obejść. Są tam ekrany, a także mikrofony oraz kamery. W Reporterskiej furgonetce znajdują się również notatnik z długopisem, które umożliwią zanotowanie najważniejszych spostrzeżeń. Do zestawu dołączono aż trzy minifigurki. Mowa tu o Aliyi, Peterze oraz o Darrelu. Dzięki temu zestawowi pociecha będzie miała szansę przygotować swój własny reportaż, bazując na historiach, które podpowie jej bogata wyobraźnia. 

A może Dom kultury w Heartlake?

Wielokolorowy Dom kultury w Heartlake to kolejna ciekawa propozycja. Składa się z 1513 elementów i przeznaczony jest dla dzieci od dziewiątego roku życia. Zabawa tym zestawem dostarczy mnóstwo okazji do rozwijania swoich zainteresowań. Nie zabrakło w nim akcesoriów powiązanych z muzyką, grami komputerowymi czy ogrodnictwem. Naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zabawę umili sześć minifigurek, które przedstawiają popularnych bohaterów z serialu LEGO Friends. Co ciekawe, dziecko będzie miało szansę modyfikować układ poszczególnych poziomów budynku. 

Piękny Ogród botaniczny

Ogród botaniczny to kolejna interesująca propozycja dla miłośników klocków LEGO. Przypadnie do gustu przede wszystkim dzieciom, które fascynują się światem roślin. Ten zestaw z serii LEGO Friends złożony jest z 1072 elementów i jest przeznaczony dla dwunastolatków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby konstruowały go także starsze dzieci. Model pozwoli pociesze cieszyć się kolorowym modelem kwitnącego drzewa, a także motyli. W zestawie znalazły się urocze akcesoria, takie jak konewka, nożyczki czy koc piknikowy. Dziecko będzie zatem mogło bawić się w pielęgnującego rośliny ogrodnika. Może także wypocząć wśród kwitnących, kolorowych roślin. Po złożeniu, Ogród botaniczny będzie miał 22 centymetry wysokości, 28 centymetrów głębokości oraz 25 centymetrów szerokości. 

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Czy to obciach być dorosłym i bawić się klockami lego? Powiem szczerze, że mnie to po prostu relaksuje i po całym dniu pracy pozwala zapomnieć o wszystkim 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *