Dodanie stoiska z kawą do standardowego wyposażenia sklepu, lokalu gastronomicznego czy stacji benzynowej to świetny sposób na rozwinięcie biznesu. Z nim wykorzystujesz fakt stale rosnącej popularności kawy i napojów w systemie „to go”, przekuwając go w sukces swojej firmy. Jakie konkretnie korzyści przynosi obecność kącika kawowego? I jak go pozyskać?

Stoisko z kawą

Stoisko z kawą to profesjonalny, kompleksowo wyposażony mebel ze wszystkim, co potrzebne do samodzielnego przyrządzenia napoju na wynos przez klienta. Nie dodaje obowiązków Twoim pracownikom, a otwiera przed Tobą szereg możliwości biznesowego rozwoju!

Nowoczesny ekspres do kawy, akcesoria niezbędne do zaparzenia napoju i zabrania go ze sobą na wynos, a także wbudowana telemetria czy opcja montażu systemu płatności w ekspresie – to tylko kilka z wielu elementów, które tworzą stoisko z kawą i czynią z niego tak przydatny kącik.

Stoisko z kawą umiejętnie wplecione w wyposażenie lokalu, prawidłowo użytkowane i dobrze zareklamowane przynosi szereg wymiernych korzyści, m.in. przyciąga nowych i licznych klientów, współtworzy pozytywny wizerunek firmy i przede wszystkim zwiększa osiągane przychody.

Jak wygląda i działa stoisko z kawą?

Stoisko z kawą (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/coffee-to-go/) to kompaktowy, starannie zaprojektowany i wykonany mebel, w którym mieści się wszystko, co potrzebne do przyrządzenia kawy na wynos w wygodny sposób. Znajdziesz w nim nowoczesny ekspres automatyczny – parzący kawę w dosłownie kilka minut i po kilku kliknięciach, a także wysokiej jakości ziarna i asortyment dodatkowy: kubeczki z wieczkami i mieszadełkami, cukier w saszetkach, syropy smakowe.

Dzięki podświetleniu przygotowanie kawy nawet po zmroku jest bardzo wygodne. Wbudowany system telemetrii daje Ci pełen wgląd w liczbę i rodzaj napojów wydanych na stoisku, co okazuje się niezwykle pomocne w określeniu opłacalności całego przedsięwzięcia. Na życzenie stoisko z kawą może zostać rozszerzone o wbudowany system płatniczy. Ten umożliwia zapłacenie za napój bezpośrednio przy ekspresie, w krótszym czasie i bez angażowania pracowników lokalu.

Jakie korzyści przynosi stoisko z kawą?

Docierasz do nowych i większej liczby klientów – dostępność dobrej kawy na wynos ma moc przyciągania! Z taką usługą otwierasz się na nowych, często zamożniejszych klientów, którzy są gotowi zapłacić więcej za zakupy w Twoim lokalu.

Zwiększasz wartość przeciętnego koszyka zakupowego – kawa idealnie łączy się ze słodkimi i wytrawnymi przekąskami. Wystarczy pamiętać, by do napoju zaproponować kanapkę lub drożdżówkę bądź odwrotnie, a jest wysoce prawdopodobne, że klient się zdecyduje i znajdzie to pozytywne odzwierciedlenie w kwocie, jaką wyda przy kasie.

Budujesz pozytywny wizerunek lokalu – kiedy po przekroczeniu progu lokalu dociera do klientów piękny zapach świeżo parzonej kawy lub dopiero co zmielonych ziaren, miejsce zapisuje się w pamięci jako przytulne i przyjazne. To znacząco zwiększa szansę na ponowne odwiedziny klienta oraz oczywiście rosnące przychody.

Umacniasz pozycję firmy na lokalnym rynku – zwłaszcza, jeśli w okolicy nie ma innego lokalu o podobnym charakterze, który serwowałby dobrą kawę na wynos. Czy wiesz, że wielu konsumentów pije głównie kawę z mlekiem? Zadbaj, by wynajęte przez Ciebie stoisko z kawą umożliwiało przygotowanie mlecznych napojów, a efekt zwiększenia konkurencyjności lokalu będzie jeszcze korzystniejszy!

Stoisko z kawą możesz wynająć, decydując się na współpracę z Tchibo Coffee Service – liderem, jeśli chodzi o kawowe rozwiązania dla firm. Marka oferuje wiele nowoczesnych ekspresów do kawy, które z łatwością dopasujesz do potrzeb swojego lokalu, otwierając go na szereg nowych możliwości rozwoju.

Co warto wiedzieć o firmie Tchibo?

Firma Tchibo to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1949 roku w Hamburgu przez Maxa Herz i Carla Tchilling-Hiryan. Początkowo firma koncentrowała się na sprzedaży kawy drogą wysyłkową, ale szybko rozszerzyła swoją ofertę na sklepy stacjonarne i inne produkty. Tchibo jest znane nie tylko z wysokiej jakości kawy, ale również z różnorodnego asortymentu produktów, które są dostępne w ich sklepach tygodniowo. Asortyment jest bardzo zróżnicowany, od odzieży przez artykuły domowe po elektronikę.

Jednym z charakterystycznych cech Tchibo jest rotacja produktów: co tydzień firma prezentuje nową kolekcję produktów, co sprawia, że klienci często odwiedzają sklepy, by zobaczyć nowości. Ta strategia sprzedaży czyni Tchibo unikalnym wśród innych detalistów. Firma jest również znana z dbałości o jakość oraz zrównoważony rozwój, w tym odpowiedzialne pozyskiwanie kawy.

Wielu ludzi ceni Tchibo za innowacyjne podejście do detalu, stale odświeżaną ofertę oraz jakość produktów w przystępnych cenach. W ciągu lat firma zdobyła sobie lojalne grono klientów nie tylko w Niemczech, ale również w wielu innych krajach Europy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *