Chyba każdy, kto w ostatnim czasie kupował jakiś sprzęt elektryczny czy elektroniczny, spotkał się z propozycją wykupienia tzw. „przedłużonej gwarancji”. Warto wiedzieć, że jest to ubezpieczenie oferowane przez m.in. sieci sklepów we współpracy z dostawcą tego produktu, którym często jest firma WAGAS.

Sprzęt RTV

Opinie o tzw. gwarancji WAGAS są w większości bardzo pozytywne i wiemy, że ta ochrona faktycznie działa. Postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej temu produktowi, analizując ofertę ubezpieczenia RTV/AGD/IT od WAGAS. Czy warto się nim zainteresować i zaoferować taką ochronę swoim klientom, np. w ramach prowadzenia sklepu online z elektroniką użytkową? Zapraszamy do lektury.

Czym jest ubezpieczenie RTV/AGD/IT WAGAS?

Kupując dowolny nowy sprzęt elektroniczny, komputerowy czy gospodarstwa domowego, zwykle otrzymujemy propozycję wykupienia dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej, która będzie działać także po okresie gwarancji fabrycznej producenta (stąd potoczne określenie „przedłużona gwarancja”).

Biorąc pod uwagę, jak awaryjny jest współczesny sprzęt i jak wysokie są koszty serwisowania urządzeń, roztropnie jest zabezpieczyć się na wypadek usterki, której nie da się usunąć bez pomocy fachowca. To gwarantuje nam ubezpieczenie RTV/AGD/IT WAGAS.

Opinie o tym ubezpieczeniu WAGAS dowodzą, że ochrona faktycznie działa i pozwala ze spokojem eksploatować objęte nią urządzenia, mając świadomość, że w razie wystąpienia awarii skorzystamy albo z bezkosztowej naprawy, albo z wymiany urządzenia na nowe.

Jak to działa?

Ubezpieczenie RTV/AGD/IT WAGAS jest dostępne w różnych wariantach, co pozwala dopasować jego zakres i długość trwania ochrony do własnych potrzeb oraz oczekiwanego okresu użytkowania sprzętu.

Ubezpieczenie chroni przed finansowymi skutkami awarii czy uszkodzenia sprzętu, do którego doszło czy to w wyniku usterki spowodowanej np. wadą fabryczną, zużyciem się elementów eksploatacyjnych czy po prostu nieszczęśliwego wypadku. Wówczas wystarczy zgłosić problem ubezpieczycielowi, a ten zorganizuje pomoc.

Więcej o tym, jak działa ubezpieczenie RTV/AGD/IT od WAGAS przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://motoryzacjaonline.pl/wagas-opinie-sprawdzamy-oferte-czolowego-dostawcy-produktow-ubezpieczeniowych/.

Korzyści dla sprzedawców i kupujących

To nie przypadek, że tak wielu sprzedawców sprzętu oferuje swoim klientom możliwość wykupienia ubezpieczenia RTV/AGD/IT od WAGAS. Wynika to przede wszystkim z doskonałej renomy ubezpieczyciela, ale także z faktu, iż taka ochrona jest bardzo pożądana przez klientów, chcących zapewnić sobie święty spokój i bezstresową eksploatację zakupionych urządzeń.

Oferując ochronę ubezpieczeniową sprzedawca zyskuje istotną przewagę nad konkurencją, dając swoim klientom ważny powód, dla którego powinni zdecydować się na zakup właśnie u niego. To buduje także renomę marki sklepu oraz uwiarygadnia jego ofertę.

Niezaprzeczalne i niebagatelne korzyści odnoszą również sami nabywcy, którzy ponosząc relatywnie niewielki wydatek chronią się przed bardzo wysokimi kosztami naprawy czy wręcz zakupu nowego sprzętu, który uległ poważnej awarii po okresie gwarancji fabrycznej producenta.

Mnóstwo pozytywnych opinii o WAGAS

Ubezpieczenia WAGAS cieszą się opinią jednych z najlepszych tego typu produktów dostępnych na polskim rynku – nie tylko z uwagi na atrakcyjną cenę, ale też przejrzyste zasady, zrozumiałe warunki świadczenia ochrony oraz jej szeroki zakres.

Nieprzypadkowo WAGAS jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów w ubezpieczeniach przez m.in. salony dealerskie, instytucje finansowe (w tym firmy leasingowe), sieci sklepów z elektroniką i sprzętem AGD czy salony meblowe.

Z opiniami profesjonalistów o WAGAS, dostawcy dedykowanych rozwiązań w branży ubezpieczeń, możesz się zapoznać m.in. na profilu marki na platformie LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/wagas-ubezpieczenia.

O WAGAS

WAGAS to czołowa marka obecna na polskim rynku finansowym od ponad 20 lat. Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, obsługi klienta i likwidacji szkód, specjalizując się w administrowaniu oferowanymi programami ubezpieczeniowymi w sposób możliwie najkorzystniejszy dla klienta końcowego.

WAGAS oferuje szereg poszukiwanych produktów ubezpieczeniowych, w tym GAP (ochrona przed utratą wartości pojazdu w momencie jego kradzieży lub orzeczenia szkody całkowitej), ubezpieczenie kosztów napraw (znakomity produkt dla komisów i dealerów samochodowych, znacząco podnoszący atrakcyjność oferty sprzedaży pojazdu), omówione ubezpieczenia RTV/AGD/IT czy systemy ochrony mebli gwarantujące wypłatę odszkodowania w momencie wystąpienia strukturalnych czy przypadkowych uszkodzeń mebli, materacy etc.

Z pełną ofertą firmy WAGAS możesz się zapoznać na jej stronie internetowej https://wagas.pl/. Zajrzyj też na kanał marki w serwisie YouTube, na którym znajdziesz krótkie filmy poradnikowe przybliżające specyfikę poszczególnych produktów ubezpieczeniowych z oferty WAGAS – https://www.youtube.com/channel/UCTfw_SD7vRLWFB2cylTt6mw.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *